جک هیدرولیک

  طراحی و ساخت انواع جک هیدرولیک آسانسور و بالابر هیدرولیکی

  جک هیدرولیک سه استیج بالابر زیر شکیب جک

  جک هیدرولیک، انتخاب مطمئن

  طراحی جک هیدرولیک آسانسور

  متخصصان شکیب جک با بیش از ۳۰ سال تجربه در طراحی و ساخت انواع جکهای هیدرولیکی آسانسور و بالابر، تمامی مراحل طراحی را با دانش و تکنولوژی روز انجام می‌دهند

  ضمانت و خدمات پس از فروش

  جک هیدرولیک آسانسور و بالابر شکیب جک با گذراندن تمامی مراحل دقیق تست و کنترل کیفیت تحویل و نصب می‌گردد و دارای دو سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

  کارشناسی محل اجرا

  با ثبت درخواست کارشناسی، متخصصین شکیب جک، مناسب‌ترین محصول را متناسب با محل نصب پیشنهاد می‌نمایند. جکهای هیدرولیکی آسانسور و بالابر با شرایط محل نصب، تولید و نصب می‌شوند.

  زمان تحویل

  زمان تحویل جکهای هیدرولیکی آسانسور و بالابر از زمان سفارش حداکثر تا ۲ هفته بوده و این زمان در شرایط خاص ممکن است کاهش یابد و یا در همان روز سفارش انجام گیرد.


   جک هیدرولیک آسانسور و بالابر

   جک های هیدرولیکی امروزه بیش از ۷۰ درصد صنایع آسانسور و بالابر را به خود تخصیص داده‌اند. آمارها نشان می‌دهند که در بیشتر ساختمانهای مسکونی ۲ ، ۳ یا ۴ طبقه با ظرفیت متوسط ۴ تا ۶ نفر از جک هیدرولیکی بهره می‌برند.

   بررسی آماری از نصب آسانسورهای هیدرولیکی نشان دهنده این است که میزان رضایت مصرف کنندگان از این محصول بسیار بالا بوده و تقاضا برای این نوع آسانسور و بالابر هیدرولیکی رو به افزایش است.

   قیمت جک هیدرولیک اسانسور و بالابر Hydraulic Elevator جک هیدرولیکی آسانسور

   مزایای استفاده از جک هیدرولیکی اسانسور و بالابر

   جک هیدرولیک اسانسور و بالابر Hydraulic Elevator Jack جک هیدرولیکی آسانسور دو تکه

   بهینه سازی فضای نصب آسانسور در ساختمان

   استفاده از جکهای هیدرولیک آسانسور در طراحی و نصب اسانسور در ساختمان، فضای مورد نیاز برای چاه را تا ۱۲ درصد کاهش می‌دهد.

   در مقایسه با آسانسورهای کششی، اسانسورهایی که از جک هیدرولیکی بهره میبرند، نیاز به موتورخانه ندارند و ابعاد مورد نیاز برای نصب، تا حدودی کمتر از نوع کششی است.

   جکهای دوتکه و دواستیج هیدرولیک برای مکانهایی که محدودیت حفر چاه دارند گزینه مناسبی است. این نوع از جک های هیدرولیکی بصورت شفت و پیستون جداگانه در محل نصب، اسمبل می‌شوند.  

   جک بالابر هیدرولیک

   یکی دیگر از موارد استفاده جکهای هیدرولیک در بالابرهای صنعتی و خودرو است. 

   توان بسیار بالا و دقیق جکهای هیدرولیکی در بالابرهای خودرو، درصد خطای بسیار پایین و اطمینان از عدم سقوط، استفاده از این محصول را به یک انتخاب مطمئن تبدیل نموده است.

   جکهای هیدرولیکی در ساخت بالابرها برای داروخانه، رستوران، منازل مسکونی، پارکینگ و نفربرهای کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد

   استفاده از جک هیدرولیکی بالابر، صدای موتور را بسیار کاهش میدهد و با مدل قدیمی کششی در این مورد بسیار بهتر عمل می‌کند.

   جک هیدرولیکی بالابر شکیب جک

   قدرت و امنیت بالای جکهای هیدرولیک

   قدرت آسانسورها و بالابرهایی که از تکنولوژی هیدرولیک در ساخت خود بهره می‌برند، بسیار بیشتر از نمونه های کششی است و استفاده از سیستم پاراشوت در آسانسورهای هیدرولیک جدید، امکان سقوط به صفر می‌رسد.

   حرکت دادن ماشین آلات سنگین، کاربرد بسیار موثر در پالایشگاهها، جرثقیل‌ها ، دستگاههای حفاری، معماری و برج سازی از دیگر موارد استفاده از جکهای هیدرولیکی است.

   شرکت شکیب جک با اتکا بر دانش و تجربه متخصصان و کارشناسان طراح محصولات هیدرولیکی، بیش از ۳۰ سال در ساخت و ارائه انواع سازه‌های هیدرولیکی فعالیت می‌نماید. 

   جکهای هیدرولیکی یکی از محصولات متنوع شرکت بوده که با توجه به تولید انبوه و ارتباط مستقیم با مشتری با قیمت مناسب ارائه می‌شود.

   در صورت تمایل با ارسال شماره تماس خود با کارشناسان ما برای مشاوره خرید و سفارش محصولات تماس حاصل فرمایید.

    شرکت آسانسور و جک هیدرولیک شکیب جک logo-samandehi