جک آسانسور و بالابر هیدرولیک

جک هیدرولیک، انتخاب مطمئن

جک آسانسور و بالابر هیدرولیک شکیب‌جک

جک هیدرولیک

جک های هیدرولیکی امروزه بیش از ۷۰ درصد صنایع آسانسور و بالابر را به خود تخصیص داده‌اند. آمارها نشان می‌دهند که در بیشتر ساختمانهای مسکونی ۲ ، ۳ یا ۴ طبقه با ظرفیت متوسط ۴ تا ۶ نفر از جک هیدرولیکی در ساخت آسانسور بهره می‌برند.

بررسی آماری از نصب آسانسورهای هیدرولیکی نشان دهنده این است که میزان رضایت مصرف کنندگان از این محصول بسیار بالا بوده و تقاضا برای این نوع آسانسور و بالابر هیدرولیکی رو به افزایش است.

مزایای استفاده از جک هیدرولیکی آسانسور و بالابر

بهینه سازی فضای نصب آسانسور در ساختمان

استفاده از جکهای هیدرولیک آسانسور در طراحی و نصب اسانسور در ساختمان، فضای مورد نیاز برای چاه را تا ۱۲ درصد کاهش می‌دهد.

در مقایسه با آسانسورهای کششی، اسانسورهایی که از جک هیدرولیکی بهره میبرند، نیاز به موتورخانه ندارند و ابعاد مورد نیاز برای نصب، تا حدودی کمتر از نوع کششی است.

جکهای دوتکه و دواستیج هیدرولیک برای مکانهایی که محدودیت حفر چاه دارند گزینه مناسبی است. این نوع از جک های هیدرولیکی بصورت شفت و پیستون جداگانه در محل نصب، اسمبل می‌شوند. 

 جک بالابر هیدرولیک

یکی دیگر از موارد استفاده جکهای هیدرولیک در بالابرهای صنعتی و خودرو است. 

توان بسیار بالا و دقیق جکهای هیدرولیکی در بالابرهای خودرو، درصد خطای بسیار پایین و اطمینان از عدم سقوط، استفاده از این محصول را به یک انتخاب مطمئن تبدیل نموده است.

جکهای هیدرولیکی در ساخت بالابرها برای داروخانه، رستوران، منازل مسکونی، پارکینگ و نفربرهای کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد

استفاده از جک هیدرولیکی بالابر، صدای موتور را بسیار کاهش میدهد و با مدل قدیمی کششی در این مورد بسیار بهتر عمل می‌کند.

محصولات هیدرولیک آسانسور شکیب جک - جک هیدرولیکی
جک بالابر هیدرولیک

قدرت و امنیت بالا

قدرت آسانسورها و بالابرهایی که از تکنولوژی هیدرولیک در ساخت خود بهره می‌برند، بسیار بیشتر از نمونه های کششی است و استفاده از سیستم پاراشوت در آسانسورهای هیدرولیک جدید، امکان سقوط به صفر می‌رسد. حرکت دادن ماشین آلات سنگین، کاربرد بسیار موثر در پالایشگاهها، جرثقیل‌ها ، دستگاههای حفاری، معماری و برج سازی از دیگر موارد استفاده از جکهای هیدرولیکی است.

جک هیدرولیک آسانسور و بالابر

شرکت شکیب جک طراح و سازنده محصولات و تجهیزات آسانسور و بالابرهای هیدولیکی، تمامی محصولات خود را با ضمانت اصل بودن کالا و خدمات در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

جهت سفارش محصولات شکیب جک میتوانید شماره تماس خود را ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند

"*" فیلد ضروری

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

و یا یکی از راههای ارتباطی با کارشناسان فروش و پشتیبانی را در صفحه تماس باما انتخاب نمایید

Item added to cart.
0 items - تومان